Concertagenda


Deze concertagenda wordt mogelijk gemaakt door www.podiuminfo.nl en www.festivalinfo.nl. Mis jij optredens? Laat het weten via deze submit-functie.

zo 30 september 2018
20:00
Paard
Den Haag
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Kapel van Sint Maarten
Middelburg
20:00
Poortershoes
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Podium Gorter
Balk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
P3
Purmerend
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
P60
Amstelveen
21:15
Luxor Live
Arnhem
ma 1 oktober 2018
07:00
Bimhuis
Amsterdam
18:00
Mezz
Breda
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
013
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
De Duif
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
di 2 oktober 2018
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Willem Twee concertzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
De Duif
Amsterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
wo 3 oktober 2018
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Sugarfactory
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
013
Tilburg
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
do 4 oktober 2018
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Savelberklooster
Heerlen
18:00
Café De Meister
Geleen
18:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Mezz
Breda
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
dB`s
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
V11
Rotterdam
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 5 oktober 2018
00:00
De Bliksem
Den Helder
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:00
Duycker
Hoofddorp
18:30
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Mezz
Breda
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
So What!
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Sugarfactory
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Amer
Amen
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Duif
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Vera
Groningen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:30
V11
Rotterdam
21:30
De Paap
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
013
Tilburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:45
Melkweg
Amsterdam
za 6 oktober 2018
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
013
Tilburg
18:30
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
19:00
The Jack
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Sugarfactory
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Take Five
Venlo
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Cafe de Pancraat
Heerlen
20:00
De Engel
Den Helder
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:15
P3
Purmerend
22:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Grenswerk
Venlo
22:30
Oerkroeg Schiller
Aalten
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Simplon
Groningen
zo 7 oktober 2018
00:00
Mezz
Breda
00:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
12:30
P60
Amstelveen
13:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
C.C Don Bosco
Heel
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Baroeg
Rotterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Son
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
De Helling
Utrecht
19:30
Sugarfactory
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Biebob
Vosselaar
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Merleyn
Nijmegen
ma 8 oktober 2018
18:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:15
Bimhuis
Amsterdam
di 9 oktober 2018
00:00
ATLAS Theater
Emmen
19:00
Vondelkerk
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Sugarfactory
Amsterdam
20:00
dB`s
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 10 oktober 2018
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugarfactory
Amsterdam
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vera
Groningen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Willem Twee concertzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Cultureel Centrum Fidei Et Arti
Oudenbosch
20:00
dB`s
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
BIRD
Rotterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
21:00
Merleyn
Nijmegen
do 11 oktober 2018
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
De Kleine Willem
Enschede
18:00
Spirit of 66
Verviers
18:30
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugarfactory
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Vera
Groningen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Muziekcentrum Enschede
Enschede
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Café de Pocket
Katwijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
vr 12 oktober 2018
00:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater Sneek
Sneek
18:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
19:00
013
Tilburg
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
STECK
Delft
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Take Five
Maastricht
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cultura
Ede
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
za 13 oktober 2018
00:00
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Agora Theater Druten
Druten