Concertagenda


Deze concertagenda wordt mogelijk gemaakt door www.podiuminfo.nl en www.festivalinfo.nl. Mis jij optredens? Laat het weten via deze submit-functie.

vr 1 maart 2019
18:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Rockhal
19:30
Metropool
Hengelo
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
STECK
Delft
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Le Garage Creative Music
Liège
20:00
Brigant
Arnhem
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
De Waalse Kerk
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Vera
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:30
Iduna
Drachten
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Podium `t Beest
Goes
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
Manifesto
Hoorn
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
za 2 maart 2019
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Bibelot
Dordrecht
19:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Meester
Almere
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Zalencentrum Concordia
Baflo
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
Allemanswaard
Amerongen
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
dB`s
Utrecht
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Door
Dordrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Corneel
Lelystad
21:30
De Vorstin
Hilversum
21:30
Rotown
Rotterdam
21:30
Manifesto
Hoorn
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:30
Bibelot
Dordrecht
23:45
Patronaat
Haarlem
zo 3 maart 2019
00:00
Simplon
Groningen
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
14:00
Gebr. De Nobel
Leiden
14:30
Arto Theater
Schoonhoven
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Altstadt
Eindhoven
16:00
dB`s
Utrecht
17:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Dordtse Skills
Dordrecht
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
ma 4 maart 2019
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
di 5 maart 2019
00:00
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Doelen
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
BIRD
Rotterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
wo 6 maart 2019
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Figi Theater
Zeist
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Rockhal
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
do 7 maart 2019
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater Orpheus
Apeldoorn
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
18:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Effenaar
Eindhoven
18:30
Dynamo
Eindhoven
19:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rockhal
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Café ut Midde
Venlo
20:00
dB`s
Utrecht
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Vera
Groningen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 8 maart 2019
00:00
Concertgebouw
Amsterdam
00:00
Musis
Arnhem
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater Idea
Soest
00:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
07:30
Het Pompstation
Amsterdam
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Altstadt
Eindhoven
19:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Le Forum
Liège
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Mezz
Breda
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Mezz
Breda
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
20:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Brandstof
Dordrecht
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Cafe de Doelen
Amsterdam
20:00
dB`s
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Willem Twee concertzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Pul
Uden
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Podium `t Beest
Goes
22:00
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Corneel
Lelystad
za 9 maart 2019
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
van Beresteyn
Veendam
00:00
Ledeltheater
Oostburg
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Sportpaleis
Antwerpen
18:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:15
Hedon
Zwolle
19:30
Rockhal
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Vera
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
P3
Purmerend
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
De Jonge Prins
't Zand
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Orpheus
Apeldoorn
20:15
013
Tilburg
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
013
Tilburg
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Werftheater
Utrecht
20:45
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
New Café Image
Assen
21:30
Altstadt
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:15
CHV Noordkade
Veghel
22:30
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
22:45
Mezz
Breda
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:30
Paradiso
Amsterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
zo 10 maart 2019
00:00
Paleis 12
Brussel
00:00
De Harmonie
Edam
00:00
Hoftheater
Raalte
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Munttheater
Weert
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Simplon
Groningen
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
De Perifeer
Deventer
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:30
De Flux
Zaandam
15:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Taverne De Waag
Haarlem
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam