Concertagenda


Deze concertagenda wordt mogelijk gemaakt door www.podiuminfo.nl en www.festivalinfo.nl. Mis jij optredens? Laat het weten via deze submit-functie.

wo 28 november 2018
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
ACU
Utrecht
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
do 29 november 2018
00:00
Trix
Antwerpen
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
00:00
De Roma
Antwerpen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
DNK
Assen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:00
Annabel
Rotterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Maassilo
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Rockhal
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Pul
Uden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Mezz
Breda
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
dB`s
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Podium `t Beest
Goes
21:30
Simplon
Groningen
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
vr 30 november 2018
00:00
P3
Purmerend
00:00
So What!
Gouda
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Jacks Music Bar
Zwolle
00:00
Holland Casino Enschede
Enschede
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Eendracht
Gemert
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater Idea
Soest
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
18:00
013
Tilburg
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Mezz
Breda
19:30
Cinetol
Amsterdam
19:30
Klooster Oude Noorden
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
STECK
Delft
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
City Hall Blues
Gramsbergen
20:00
EM2
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Amer
Amen
20:00
Oma Ietje
Amsterdam-Zuidoost
20:00
dB`s
Utrecht
20:00
Podium 104
Beverwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Podium `t Beest
Goes
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:45
Bibelot
Dordrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
De Middenstip
Epe
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
21:00
Markant Uden
Uden
21:30
De Flux
Zaandam
21:45
Manifesto
Hoorn
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
22:30
Hedon
Zwolle
23:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
za 1 december 2018
00:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
De Doelen
Rotterdam
00:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Time Out
Gemert
00:00
Hoftheater
Raalte
00:00
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
11:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Willem Twee concertzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Molen De Ster
Utrecht
16:45
Willem Twee concertzaal
's-Hertogenbosch
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Bosuil
Weert
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Spirit of 66
Verviers
19:45
Fluor
Amersfoort
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Lantaarn
Hellendoorn
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
20:00
De Meester
Almere
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
De Gooth
Ridderkerk
20:00
CC Den Herd
Bladel
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Pul
Uden
20:30
Vera
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Het Podium
Hoogeveen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
De Witte Bal
Assen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
De Kromme Haring
Utrecht
21:00
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Groene Engel
Oss
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
013
Tilburg
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:30
Paard
Den Haag
23:30
Vera
Groningen
23:45
Luxor Live
Arnhem
zo 2 december 2018
00:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
12:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Son
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Q-Factory
Amsterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Little Devil
Tilburg
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Pul
Uden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Vera
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Humphrey's café
Apeldoorn
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
ma 3 december 2018
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Torpedo Theater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 4 december 2018
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
13:00
Meervaart
Amsterdam
17:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
wo 5 december 2018
00:00
De Oosterpoort
Groningen
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
013
Tilburg
21:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
do 6 december 2018
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Wilminktheater
Enschede
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
18:30
Metropool
Hengelo
19:15
De Helling
Utrecht
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Rockhal
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
EM2
Groningen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
P60
Amstelveen
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:30
De Duif
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
vr 7 december 2018
00:00
Kaffee 't Hof
Middelburg
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Theater Concordia
Enschede
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg