Concertagenda


Deze concertagenda wordt mogelijk gemaakt door www.podiuminfo.nl en www.festivalinfo.nl. Mis jij optredens? Laat het weten via deze submit-functie.

vr 7 december 2018
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
19:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
't Rozenknopje
Eindhoven
19:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Vooruit
Gent
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Mezz
Breda
19:30
Nieuwe Nor
Heerlen
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rockhal
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Pul
Uden
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Caserne Fonck
Liège
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
dB`s
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Stinze Stiens
Stiens
20:15
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
Mezz
Breda
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:15
P3
Purmerend
21:30
So What!
Gouda
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
23:45
Luxor Live
Arnhem
za 8 december 2018
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:00
Doornroosje
Nijmegen
18:30
Lotto Arena
Antwerpen
18:30
Paradiso
Amsterdam
18:30
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Rockhal
19:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
LOLA050
Groningen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
IJsselhallen
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Pul
Uden
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Grote kerk
Alkmaar
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:00
New Café Image
Assen
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
dB`s
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Der Aa-theater
Groningen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Doopsgezinde Kerk
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Theater Heerlen
Heerlen
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
P60
Amstelveen
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
V11
Rotterdam
21:00
De Hip
Deventer
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Podium `t Beest
Goes
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:45
Manifesto
Hoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
22:00
Jazzpodium DJS
Dordrecht
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Corneel
Lelystad
23:30
013
Tilburg
23:30
Vera
Groningen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
zo 9 december 2018
00:00
De Schalm
Westwoud
00:00
Ons Café
Emmen
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
C.C. De Kei
Reusel
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
013
Tilburg
15:00
Mezz
Breda
15:00
EKKO
Utrecht
15:00
De Vilgaard
Velden
15:00
Koffie Leute Brauhaus
Utrecht
15:00
Kasteel
Coevorden
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Jacobuskerk
Enschede
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Theaters Tilburg
Tilburg
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Vooruit
Gent
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rockhal
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Pul
Uden
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
People's Place
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Savelberklooster
Heerlen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Brakke Grond
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
ma 10 december 2018
18:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
La Madeleine
Brussel
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Merleyn
Nijmegen
di 11 december 2018
00:00
AFAS Live
Amsterdam
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
16:30
De Harmonie
Edam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Willem Twee concertzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
wo 12 december 2018
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Lux
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
013
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
Vera
Groningen
do 13 december 2018
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Lux
Nijmegen
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Iduna
Drachten
19:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Waalse Kerk
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:30
Melkweg
Amsterdam
vr 14 december 2018
00:00
Biebob
Vosselaar
00:00
De hoogte
Winsum
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
LantarenVenster
Rotterdam
00:00
Theater Sneek
Sneek
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Caserne Fonck
Liège
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Podium `t Beest
Goes
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Bavo Kerk Haarlem
Haarlem
20:30
013
Tilburg
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
So What!
Gouda
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
21:00
Grounds
Rotterdam
21:30
De Bosuil
Weert
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:30
Burgerweeshuis
Deventer