Het lukt niet iedere Nederlandse band: bij het uitbrengen van je eerste single meteen verkozen worden tot Serious Talent op 3FM. Als je Dance With Me hoort, snap je het echter meteen: dit is zo’n liedje dat genoeg ballen heeft om rockliefhebbers te bekoren, maar tegelijkertijd poppy . . .
ABONNEE EN WIL JE VERDER LEZEN?
BEN JE NOG GEEN LID?
Maar het uithangbord van de band is zangeres Kelly Kockelkoren. De Limburgse heeft alles in zich om het nieuwe idool van de Hitkrant-generatie te worden. De looks, de piercing, de tatoeages. En, ook handig, de stem. Er staan een aantal sterke nummers op debuut A Modern Scenery. Opener Devilzone bijvoorbeeld, waarin de band zich ontpopt als een Nederlandse Paramore. Of Troubles en Mr. Niceguy, waarin opvalt
hoeveel de stem van Kockelkoren op die van P!nk lijkt. Van de ballads is NYC de beste, ondanks de tekst over alles achter je laten en naar de Big
Apple vertrekken. Als Kill Ferelli leert om sterkere refreinen te schrijven, kan dit echt een grote band worden. Want alles bij elkaar genomen mogen de vier best trots zijn op dit verrassend stevige debuut.