De poppunkers van Destine roepen hun fans via een crowdfundingscampagne op om de opnames voor een nieuw album te financieren. De band hoopt begin 2015 de studio in te gaan.
‘We willen graag een album maken dat we zelfs als fan ook zouden luisteren’, vertelt gitarist Hubrecht Eversdijk over de plannen van Destine. Met behulp van die fans wil de band, via Indiegogo, een nieuwe plaat opnemen.
Sinds eind 2012 is het vrij stil rond de formatie. Dat is in het verleden wel anders geweest: nadat Destine op Sony debuteerde met het album Lightspeed kon het een tijdlang niet op voor de Tilburgers: uitverkochte clubshows, een nummer op de soundtrack van populair voetbalspel Pro Evolution Soccer en een optreden op Pinkpop. OOR vatte het destijds prima samen: ‘
Het mag dan wat stiller zijn rond de band, er is nog altijd een fanatieke fanbase. Zanger/gitarist Robin van Loenen geeft aan dat hij nog dagelijks berichten ontvangt van mensen over heel de wereld: ‘Het geeft je een goed gevoel dat er nog steeds veel fans zijn die nieuwsgierig zijn naar nieuwe liedjes. Ik ben altijd blijven schrijven. En toen we er deze zomer echt voor gingen zitten, lag er binnen enkele weken voldoende materiaal voor een nieuw album.’
Wil je ook bijdragen aan de nieuwe plaat? Check de website van Destine voor meer informatie.