Gerald Casale, medeoprichter van DEVO, heeft op de Amerikaanse Onafhankelijkheidsdag de geanimeerde videoclip voor zijn nieuwe solosingle Just Do It! uitgebracht. Daarin wordt Donald Trump neergezet als een dictator die een leger MAGA-zombies aanvoert.
In de clip zuigt Trump geld uit de Verenigde Staten, slaat hij de Liberty Bell met een voorhamer aan diggelen en kijkt hij vanaf een afbrokkelend Vrijheidsbeeld toe hoe het land instort. Ook rijdt hij met een ambulance in op vreedzame demonstranten. Verder duiken karikaturen op van Jeffrey Epstein, Elon Musk, Bill Gates, Bill Clinton en Steve Bannon. Casale schreef het scenario samen met de Italiaanse kunstenaar Max Papeschi; de animatie is van Maurizio Temporin.
In een interview met Rolling Stone zegt Casale dat het idee voor Just Do It! al ontstond tijdens Trumps eerste ambtstermijn. ‘Het was toen al duidelijk dat hij een antidemocratische tiran was. Sinds zijn terugkeer in 2024 is hij alleen maar verder ontspoord.’
Just Do It! is de eerste single van Casales aangekondigde soloalbum Wetiko. Het nummer schreef hij samen met de Tsjechische elektronica-componist Moimir Papalescu. DEVO-gitarist Josh Hager speelde gitaar en keyboards in.