Eerder deze week plaatste Cat Power een foto op Instagram waaruit bleek dat haar Europese tour misschien niet door zou gaan. Nu heeft ze via Twitter echter laten weten dat haar tournee toch door zal gaan. Haar show op 26 november in Paradiso is buiten gevaar.
In het eerdere bericht op Instagram zei de zangeres: ‘Ik moet misschien mijn Europese tour schrappen door een dreigend faillissement en de gezondheidsproblemen die ik heb door angio-oedeem [een zwelling van weefsels, voornamelijk in het gezicht en de keel]. Ik heb de handdoek nog niet in de ring gegooid en bekijk nu wat de beste oplossing is. Mijn hart is gebroken. Ik heb zo hard gewerkt. Ik ben ziek geworden nadat Sun uitkwam en heb geworsteld met het evenwicht van verstand, geest en het hebben van een gezond lichaam. Ik doe alles wat ik kan. Ik weiger om op te geven. Toch zal ik misschien mijn strategie om moeten gooien.’
Gelukkig voor de fans heeft ze nu alsnog besloten haar tour door te laten gaan. Vanaf 2006 bracht de zangeres geen nieuw materiaal uit, tot ze eerder dit jaar onverwachts met het zeer goed ontvangen album Sun kwam.
Foto: Austin Conroy