De Foo Fighters spelen twee tributeshows voor hun overleden drummer Taylor Hawkins. Op 3 september speelt de band in het Londense Wembley Stadium en op 27 september in het KIA Forum in Los Angeles.
De band belooft een all-star show, waarmee de vergelijking met de beroemde Freddie Mercury Tribute (ook in Wembley) snel gemaakt is. Later wordt bekend gemaakt welke muzikale gasten de band vergezellen op het podium.
In een persbericht worden de concerten ‘een viering van Taylor Hawkins en zijn nalatenschap als rockicoon’ genoemd. ‘Zijn bandmaten en inspiratiebronnen spelen zijn favoriete muziek en de nummers die hij zelf tot leven bracht.’
Voor het eerst sinds de plotselinge dood reageert ook Taylors vrouw Alison in het openbaar. Lees haar statement hieronder. Over een eventuele uitzending van de concerten is nog niets bekend.
A Message from The Hawkins Family pic.twitter.com/mOOI9PXtJD
— Taylor Hawkins (@taylorhawkins) June 8, 2022