Jamie xx brengt voor het eerst in twee jaar weer nieuwe muziek uit. De Londense producer en artiest speelde Let’s Do It Again in 2021 al een aantal keer live tijdens zijn dj-sets, maar nu is het nummer uit als single. Beluister ‘m hieronder.
De nieuwe single geeft een voorproefje van wat we dit jaar kunnen verwachten van Jamie xx. Na de laatste single Idontknow heeft hij de tijd genomen om zich te concentreren op nieuwe muziek. Na zijn succesvolle debuutalbum In Colour (2015) ligt de lat hoog voor de producer. Hij zal voor zijn nieuwe muziek blijven samenwerken met The xx-collega Oliver Sim.
Daarnaast verzorgt Jamie de tweede aflevering van The xx’s nieuwe Interludes Radio-show voor Apple Music. Hierin verkent de producer zijn favoriete soundtracks van de zomer en zijn er bijdragen van Madley-Croft, Oliver Sim, The Avalanches, Four Tet, DJ Koze, Lykke Li, Floating Points en Olafur Eliasson.
Op 10 juni speelt Jamie xx op Best Kept Secret in Hilvarenbeek en op 28 mei op het nieuwe Vlaamse festival CORE in het Brusselse Ossegempark.