Het aanbod muziekfilms en -docu’s is dankzij de streamingdiensten explosief gegroeid. En er is ook een dienst die hierin het kaf van het koren scheidt: CineMember. Daar vind je alleen kwaliteitsfilms, zoals in het betere filmhuis om de hoek, maar dan online.
Scrollend door het aanbod komen we onder andere Anton Corbijn’s Control, de bekroonde documentaire Amy en het ijzersterke Oasis: Supersonic tegen. Evenals de redactiefavorieten The Broken Circle Breakdown, Once en Greetings From Tim Buckley. Bekijk hier zelf het aanbod.
Deze films zijn onderdeel van de 650 internationale arthousefilms die je op CineMember kunt bekijken. En wekelijks worden er nieuwe films toegevoegd, die je kunt bekijken op smartphone, tablet, computer of ‘gewoon’ op je televisie.
Wij geven 10 gratis maandabonnementen t.w.v. 9,99 euro weg, zodat je deze dienst vrijblijvend kan uitproberen. Kans maken? Stuur dan uiterlijk 5 december een mailtje naar prijsvraag@oor.nl o.v.v. ‘CineMember’. We nemen contact op met de winnaars. Als OOR-lid heb je natuurlijk voorrang, dus voeg je abonneenummer even toe.