Concertagenda


Deze concertagenda wordt mogelijk gemaakt door www.podiuminfo.nl en www.festivalinfo.nl. Mis jij optredens? Laat het weten via deze submit-functie.

zo 29 januari 2023
13:00
Oktoberhallen
Wieze
13:30
De Vorstin
Hilversum
13:30
Markant Uden
Uden
14:00
Stadskantine
Alkmaar
14:00
Café de Cactus
Hengelo
14:30
C.C. De Kei
Reusel
14:30
Parktheater
Eindhoven
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Lewinski
Sneek
15:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Theater de Kampanje
Den Helder
16:00
Patronaat
Haarlem
16:00
P3
Purmerend
16:00
LE:EN
Utrecht
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Rockhal
20:15
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Maassilo
Rotterdam
ma 30 januari 2023
00:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Paradiso
Amsterdam
di 31 januari 2023
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
17:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
013
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
De Oosterpoort
Groningen
wo 1 februari 2023
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Dok6
Panningen
00:00
C. Theater
Hoofddorp
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Bibliotheek Nijkerk
Nijkerk
20:00
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Vera
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Marishuis
Heumen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
do 2 februari 2023
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
De Kattendans
Bergeijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Stathe
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
vr 3 februari 2023
00:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
DRU Industriepark
Ulft
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
12:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Eureka
Zwolle
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Muziekcafe Station Zuid
's-Hertogenbosch
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
So What!
Gouda
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
C.C. Strombeek
Grimbergen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
The Jack
Eindhoven
21:15
De Bosuil
Weert
22:00
013
Tilburg
22:00
Grenswerk
Venlo
za 4 februari 2023
00:00
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
De hoogte
Winsum
00:00
C.C. Biekorf
Lebbeke
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
00:00
Markant Uden
Uden
18:00
Lewinski
Sneek
19:00
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Zaal Lux
Herenthout
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Mezz
Breda
19:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Meester
Almere
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
C.C. René Magritte
Lessines
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Zik Zak
Ittre
21:00
P60
Amstelveen
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
De Buze
Steenwijk
21:00
Stathe
Utrecht
21:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
New Café Image
Assen
23:00
De Helling
Utrecht
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
zo 5 februari 2023
00:00
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
11:00
TivoliVredenburg
Utrecht
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
13:30
van Beresteyn
Veendam
14:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:30
Burgerweeshuis
Deventer
14:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Café de Cactus
Hengelo
15:00
Artishock
Soest
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
Theater Hofpoort
Coevorden
15:30
Patronaat
Haarlem
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
De Bosuil
Weert
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Metropool
Hengelo
19:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekcentrum Dranouter
Dranouter
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
ma 6 februari 2023
00:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Rock Lobster
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
di 7 februari 2023
00:00
Agnietenhof
Tiel
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Huis van Puck
Arnhem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
wo 8 februari 2023
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
The Cat's Back
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:45
Rockhal
23:00
Merleyn
Nijmegen
do 9 februari 2023
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
De Muze
Noordwijk
00:00
DNK
Assen
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
19:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Mezz
Breda
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Annabel
Rotterdam
19:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Poppodium C.
Hoofddorp
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Soundgarden
Amsterdam
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Live Stage Marnix
Ede
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Rockhal
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Stathe
Utrecht
vr 10 februari 2023
00:00
Effenaar
Eindhoven
00:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Helling
Utrecht
19:30
De Vorstin
Hilversum
19:30
Mezz
Breda
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Slachthuisterrein
Haarlem
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
C.C. De Grote Post
Oostende
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
La Madeleine
Brussel