Concertagenda


Deze concertagenda wordt mogelijk gemaakt door www.podiuminfo.nl en www.festivalinfo.nl. Mis jij optredens? Laat het weten via deze submit-functie.

za 4 april 2020
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
18:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
TRAX
Roeselare
zo 5 april 2020
10:30
Lotto Arena
Antwerpen
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
18:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
ma 6 april 2020
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
di 7 april 2020
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Rockhal
wo 8 april 2020
17:00
Le Forum
Liège
20:00
Het Depot
Leuven
do 9 april 2020
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
vr 10 april 2020
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Botanique
Brussel
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:30
G.C. De Wildeman
Herent
za 11 april 2020
00:00
30CC/Schouwburg
Leuven
10:30
Kursaal Oostende
Oostende
13:30
Kursaal Oostende
Oostende
16:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:30
Spirit of 66
Verviers
zo 12 april 2020
10:30
Kursaal Oostende
Oostende
13:30
Kursaal Oostende
Oostende
16:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
di 14 april 2020
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
De Kreun
Kortrijk
wo 15 april 2020
00:00
Zik Zak
Ittre
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Roma
Antwerpen
do 16 april 2020
10:30
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
13:30
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
16:30
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Centrale
Gent
20:30
Rockhal
vr 17 april 2020
00:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
10:30
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
13:30
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
16:30
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
N9
Eeklo
20:00
La Madeleine
Brussel
za 18 april 2020
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Spirit of 66
Verviers
zo 19 april 2020
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
ma 20 april 2020
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Rockhal
di 21 april 2020
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Cultuurcentrum Diest
Diest
wo 22 april 2020
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Reflektor
Liège
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
do 23 april 2020
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Cactus Club
Brugge
vr 24 april 2020
00:00
Capitole
Gent
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
22:30
Versuz
Hasselt
za 25 april 2020
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Cultuurcentrum Lier
Lier
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
22:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
zo 26 april 2020
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
ma 27 april 2020
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
di 28 april 2020
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
CC De Warandepoort
Tervuren
wo 29 april 2020
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
do 30 april 2020
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Rockhal
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
C-Mine
Genk
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
CC De Markthallen
Herk-de-Stad
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
De Warande
Turnhout
vr 1 mei 2020
10:30
Ethias Arena
Hasselt
13:30
Ethias Arena
Hasselt
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
16:30
Ethias Arena
Hasselt
18:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Spirit of 66
Verviers
za 2 mei 2020
10:30
Lotto Arena
Antwerpen
10:30
Ethias Arena
Hasselt
13:30
Ethias Arena
Hasselt
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
16:30
Ethias Arena
Hasselt
18:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
21:00
De Zwerver
Oostende
zo 3 mei 2020
00:00
Cultuurcentrum Asse
Asse
10:30
Lotto Arena
Antwerpen
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:30
Rockhal
ma 4 mei 2020
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Merleyn
Nijmegen
di 5 mei 2020
00:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
19:00
Botanique
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
wo 6 mei 2020
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Rockhal
do 7 mei 2020
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Reflektor
Liège
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Rockhal
vr 8 mei 2020
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
za 9 mei 2020
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
20:00
Oude Vismijn
Gent
zo 10 mei 2020
00:00
Vrijstaat-O
Oostende
00:00
La Machine
Brussel
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ma 11 mei 2020
20:00
Spirit of 66
Verviers
di 12 mei 2020
00:00
Capitole
Gent
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
wo 13 mei 2020
20:00
Capitole
Gent
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
La Madeleine
Brussel
do 14 mei 2020
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:30
De Zwerver
Oostende
vr 15 mei 2020
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
za 16 mei 2020
20:00
Rockhal
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Brabanthal
Leuven
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Het Entrepot vzw
Brugge
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
zo 17 mei 2020
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
ma 18 mei 2020
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
di 19 mei 2020
00:00
Het Depot
Leuven
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
wo 20 mei 2020
00:00
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Rockhal
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Waregem Expo
Waregem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
do 21 mei 2020
20:00
Rockhal
20:30
Rockhal
20:30
De Zwerver
Oostende
22:00
La Bodega
Brussel
vr 22 mei 2020
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
za 23 mei 2020
00:00
De Schiervelde
Roeselare
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Roma
Antwerpen
zo 24 mei 2020
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
di 26 mei 2020
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
wo 27 mei 2020
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
do 28 mei 2020
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
vr 29 mei 2020
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
21:00
De Zwerver
Oostende
za 30 mei 2020
00:00
Brielpoort
Deinze
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Het Depot
Leuven
zo 31 mei 2020
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
21:30
Het Depot
Leuven
ma 1 juni 2020
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 2 juni 2020
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
wo 3 juni 2020
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
De Helling
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
AINSI
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Vera
Groningen
do 4 juni 2020
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rockhal
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vera
Groningen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Huis van Eemnes
Eemnes
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:45
Patronaat
Haarlem
vr 5 juni 2020
00:00
De Domijnen
Sittard
00:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Westergastheater
Amsterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
za 6 juni 2020
00:00
Munttheater
Weert
00:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
00:00
Markant Uden
Uden
14:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
De Doelen
Rotterdam
19:45
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Op Hodenpijl
Schipluiden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Café Sport
Beverwijk
zo 7 juni 2020
00:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
11:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:15
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Patronaat
Haarlem
16:00
dB's
Utrecht
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Romeynshoff
Rotterdam
20:00
Stadstrand de Oerkap
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
ma 8 juni 2020
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Spirit of 66
Verviers
di 9 juni 2020
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
wo 10 juni 2020
00:00
De Roma
Antwerpen
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Park de Nieuwe Koers
Oostende
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
do 11 juni 2020
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk