Concertagenda


Deze concertagenda wordt mogelijk gemaakt door www.podiuminfo.nl en www.festivalinfo.nl. Mis jij optredens? Laat het weten via deze submit-functie.

di 20 oktober 2020
19:00
Handelsbeurs
Gent
19:30
Botanique
Brussel
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
wo 21 oktober 2020
20:00
Botanique
Brussel
do 22 oktober 2020
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Botanique
Brussel
19:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:45
Trix
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Trefpunt
Gent
20:15
Doornroosje
Nijmegen
vr 23 oktober 2020
18:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:15
Trix
Antwerpen
19:45
Trix
Antwerpen
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Roodkapje
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:30
De Vorstin
Hilversum
21:30
DRU Industriepark
Ulft
za 24 oktober 2020
15:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
19:00
zaal Goedleven
Gentinnes
19:30
Paard
Den Haag
19:45
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Kompass
Gent
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Hedon
Zwolle
21:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
22:00
DRU Industriepark
Ulft
zo 25 oktober 2020
09:30
Trix
Antwerpen
14:30
Poppodium Volt
Sittard
15:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Effenaar
Eindhoven
ma 26 oktober 2020
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Effenaar
Eindhoven
di 27 oktober 2020
00:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
18:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Paleis 12
Brussel
20:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
wo 28 oktober 2020
19:30
Botanique
Brussel
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:30
Cinetol
Amsterdam
do 29 oktober 2020
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
De Centrale
Gent
19:45
Trix
Antwerpen
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Cinetol
Amsterdam
vr 30 oktober 2020
18:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:45
Trix
Antwerpen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
De Vorstin
Hilversum
za 31 oktober 2020
00:00
AFAS Live
Amsterdam
00:00
Botanique
Brussel
18:00
Handelsbeurs
Gent
19:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Botanique
Brussel
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Vooruit
Gent
20:45
Handelsbeurs
Gent
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
zo 1 november 2020
15:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
La Madeleine
Brussel
17:15
Patronaat
Haarlem
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Patronaat
Haarlem
ma 2 november 2020
18:00
Handelsbeurs
Gent
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
20:45
Handelsbeurs
Gent
di 3 november 2020
19:15
Trix
Antwerpen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Capitole
Gent
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
wo 4 november 2020
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Paard
Den Haag
do 5 november 2020
19:00
Cinetol
Amsterdam
19:15
Trix
Antwerpen
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Botanique
Brussel
19:30
De Centrale
Gent
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
C-Mine
Genk
20:00
La Madeleine
Brussel
vr 6 november 2020
00:00
Ethias Arena
Hasselt
18:30
Hedon
Zwolle
19:00
Paard
Den Haag
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
Trix
Antwerpen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
19:30
DRU Industriepark
Ulft
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Groene Engel
Oss
21:15
Hedon
Zwolle
22:00
Paard
Den Haag
22:15
Doornroosje
Nijmegen
za 7 november 2020
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
Paard
Den Haag
19:15
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Paard
Den Haag
20:45
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
zo 8 november 2020
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Gigant
Apeldoorn
15:45
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Groene Engel
Oss
20:00
dB's
Utrecht
ma 9 november 2020
20:00
Het Depot
Leuven
di 10 november 2020
19:15
Vooruit
Gent
20:00
Ghelamco Arena
Gent
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:30
Vooruit
Gent
wo 11 november 2020
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
15:00
Ghelamco Arena
Gent
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Ghelamco Arena
Gent
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Charlatan
Gent
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
De Posthoorn
Hamont
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Brebl
Nijmegen
21:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Muziekcentrum Enschede
Enschede
do 12 november 2020
00:00
Den Enghel
Bergen op Zoom
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
19:00
De Oosterpoort
Groningen
19:00
013
Tilburg
19:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Theater Aan de Slinger
Houten
19:00
Theater Hof 88
Almelo
19:15
Trix
Antwerpen
19:15
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Botanique
Brussel
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Alter Schlachthof
Eupen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Den heuvel
Alphen
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:15
Fifth|NRE
Eindhoven
21:15
Theater Aan de Slinger
Houten
21:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:30
De Meenthe
Steenwijk
21:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:30
Theater Hof 88
Almelo
vr 13 november 2020
00:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Theaters Tilburg
Tilburg
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:45
Cactus Club
Brugge
19:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:00
Paard
Den Haag
19:00
Handelsbeurs
Gent
19:00
De Centrale
Gent
19:00
Theater De Storm
Winterswijk
19:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:00
Zaantheater
Zaandam
19:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:15
Trix
Antwerpen
19:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:15
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Simplon
Groningen
19:30
De Flux
Zaandam
19:30
Agnietenhof
Tiel
19:30
De Vegafabriek
Nijeveen
19:30
Chassé Theater
Breda
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Theater De Klinker
Winschoten
19:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
van Beresteyn
Veendam
19:30
DRU Industriepark
Ulft
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Ghelamco Arena
Gent
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Scala Theater
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
C.C. René Magritte
Lessines
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
EM2
Groningen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
Cactus Club
Brugge
21:15
Theater De Klinker
Winschoten
21:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:15
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Paard
Den Haag
21:30
Agnietenhof
Tiel
21:30
Chassé Theater
Breda
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:30
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:30
Zaantheater
Zaandam
21:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:30
van Beresteyn
Veendam
21:30
DRU Industriepark
Ulft
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
22:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Effenaar
Eindhoven
za 14 november 2020
00:00
De Pul
Uden
00:00
De Machinefabriek
Coevorden
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater de Huiskamer
Weert
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
12:00
DRU Industriepark
Ulft
15:30
Scala Theater
Utrecht
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
AFAS Live
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:45
Doornroosje
Nijmegen
19:00
MECC
Maastricht
19:00
Theater de Kom
Nieuwegein
19:00
BREStheater
Brielle
19:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:15
Paradiso
Amsterdam
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Botanique
Brussel
19:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Theater De Klinker
Winschoten
19:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
De Meenthe
Steenwijk
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ghelamco Arena
Gent
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
The College Hotel
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Studio 21
Hilversum
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Scala Theater
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:45
Zik Zak
Ittre
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
MECC
Maastricht
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
BREStheater
Brielle
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:15
Theater De Klinker
Winschoten
21:15
De Meerpaal
Dronten
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
De Meenthe
Steenwijk
21:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:30
013
Tilburg
zo 15 november 2020
00:00
van Beresteyn
Veendam
11:30
Vredeskerkje
Bergen aan Zee
14:00
Poppodium Volt
Sittard
14:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Agora Theater Druten
Druten
15:00
Ghelamco Arena
Gent
15:00
Gigant
Apeldoorn
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
Theater de Schalm
Veldhoven
15:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Groene Engel
Oss
16:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Hedon
Zwolle
19:00
Cacaofabriek
Helmond
19:00
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Botanique
Brussel
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ghelamco Arena
Gent
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
dB's
Utrecht